Davlumbaz Temizleme

Davlumbaz Temizleme

Davlumbazlar restorantlarda,otellerde çeşitli yemek pişirilen ortamlarda ocaktaki yemeğin buharını koku ve dumanını bacaya ulaştıran kanallardır.Davlumbazların üzerinde zamanla buharlaşan yağlar sıvılar birikmekte bu maddeler ısınan ortamın etkisi ile tekrar pişirilen yemeklerin üzerine damlamaktadır.

Antalya Davlumbaz Temizleme;
Davlumbaz temizliği yapılmaması nedeni ile davlumbazlarda biriken yağ kalıntıları ısı ile yanmakta bu da yangınlara neden olmaktadır.Davlumbaz temizliği ile restorantınızda gerekli enerji tasaruffunu sağlamakla beraber yangın riskine karşı önleminizi almış olursunuz.
Antalya davlumbaz temizleme firması olarak yetkili ve profesyonel kişilere,firmalara bu hizmeti yaptırmanız gerektiğini hatırlatıyoruz.Davlumbaz yüzeyinin çizilmemesi,davlumbaz ve baca bağlantısı arasındaki doğru noktaların hatasız bir şekilde eksiksiz temizlenmesi mal ve can kayıplarının önüne geçecektir.
Restorant sektöründeki müşterilerimiz için lezzet çok önemlidir.Davlumbazlardaki biriken yağın ve kalıntıların ısının etkisi ile tekrar yemeklerin üzerine düşmesi yemeklerin lezzetini değiştirecektir.Bu da firmanızın prestijini olumsuz etkileyecektir.

Bir cevap yazın

KAPAT